BME

Főállású oktatók
Bakonyi Dániel
egyetemi tanársegéd
dbakonyi@epsz.bme.hu463-2382
Dr. Becker Gábor
egyetemi tanár
gbecker@epsz.bme.hu463-1306
Dr. Dobszay Gergely PhD
egyetemi docens
gdobszay@epsz.bme.hu463-2384
Dr. Fülöp Zsuzsanna PhD
egyetemi docens
zsfulop@epsz.bme.hu463-2385
Heincz Dániel
mérnöktanár, demonstrátor felelős
dheincz@epsz.bme.hu463-2382
Horváth Sándor
egyetemi adjunktus
shorvath@epsz.bme.hu463-2387
Dr. Hunyadi Zoltán CSc
egyetemi docens
zhunyadi@epsz.bme.hu463-2385
Dr. Kakasy László
egyetemi adjunktus, tv. helyettes
lkakasy@epsz.bme.hu463-1247
Kapovits Géza
mérnöktanár, oktatási felelős
gkapovits@epsz.bme.hu463-2157
Medvey Boldizsár
mérnöktanár
bmedvey@epsz.bme.hu463-2382
Mesterházy Beáta
tudományos segédmunkatárs
bmesterhazy@epsz.bme.hu463-2623
Nagy Attila
laboratórium vezető
anagy@epsz.bme.hu463-1647
Pataky Rita
mestertanár
rpataky@epsz.bme.hu463-2387
Páricsy Zoltán
mérnöktanár
zparicsy@epsz.bme.hu463-2157
Dr. Takács Lajos PhD
egyetemi docens
ltakacs@epsz.bme.hu463-2157
Részállású oktatók
Fehér Mátyás
mérnöktanár
mfeher@epsz.bme.hu463-1247
Németh Csaba
mérnöktanár
csnemeth@epsz.bme.hu463-1247
Tiborczszeghi-Horváth Zoltán
mérnöktanár
thz@epsz.bme.hu
463-2157
Professzor Emerituszok
Dr. László Ottó CSc463-2383
Dr. Petró Bálint DScbpetro@epsz.bme.hu463-2383
habil Vörös Ferenc DLAfvoros@epsz.bme.hu463-3957
Nyugalmazott oktatók
Dr. Czeglédi Ottó
egyetemi adjunktus
oczegledi@epsz.bme.hu463-1247
Juharyné Dr. Koronkay Andrea PhD
egyetemi docens
ajuhary@epsz.bme.hu463-2385
Dr. Lányi Erzsébet PhD
egyetemi docens, c. egyetemi tanár
elanyi@epsz.bme.hu463-1247
Dr. Preisich Katalin CSc
egyetemi docens, c. egyetemi tanár
kpreisich@epsz.bme.hu463-2387
Épületakusztikai Laboratórium
Dr. Hunyadi Zoltán CSc
egyetemi docens
zhunyadi@epsz.bme.hu463-2385
Mesterházy Beáta
tudományos segédmunkatárs
bmesterhazy@epsz.bme.hu463-2623
Nagy Attila
laboratórium vezető
anagy@epsz.bme.hu463-1647
Meghívott oktatók
Böszörményi Dezső
c. egyetemi docens
boszormenyi.megalit@chello.hu
Dulácska Zsoltzsolt.d@freemail.hu
Fóris Viktóriaviktoriaforis@gmail.com
Kovács Attilakovacs.attila@femtograph.hu
Laczkovics János
c. egyetemi docens
laczkovics.janos@gmail.com
Pulai Sándor
c. egyetemi docens
bme.pulai@me.com
Schreiber Gáborschreiber.gabor@s-4.hu
Velősy András
c. egyetemi docens
andras@velosy.com
Meghívott óraadók
Áts Árpádarpad.ats@odooproject.com
Dömötör Álmosdomotoralmos@gmail.com
Fekete Balázsfekeba@gmail.com
Hadnagy Csabahadnagycs1026@gmail.com
Dr. Igaz Györgyigazgyorgy@freemail.hu
Iványi Andrásivanyi.and@gmail.com
Jankus Bencebence.jankus@gmail.com
Juhász Balázsjuhbalazs@gmail.com
Kis Viktóriawickey04@gmail.com
Kiss Gáborkissgabor.sementis@gmail.com
Kovács Botondkbotond08@gmail.com
Kovács Károly Lehelkovacskaroly91@gmail.com
Nagy Károlynagy.karoly@epszerk.hu
Orbán Imreorbaanimre@yahoo.com
Sáró Ágnessaro.agnes5@gmail.com
Suhajda Richárdsuhajda.richard94@gmail.com
Szecskő Helénaszecskohelena@studiolinear.hu
Szenthe Ágostonhegyistone@freemail.hu
Tamási Alexandraatamasi@epsz.bme.hu
Tarnai Gergelytarger@freemail.hu
Tőkés Balázstokesb24@t-online.hu
Varga Lászlóvls412@gmail.com
Angol nyelvű képzésben résztvevő oktatók
Bándi Keve Kund
Dési Gyula
c. egyetemi docens
info@desistudio.hu
Farkas Diánafarkas.diana@gmail.com
Dr. Fülöp Zsuzsanna PhD
egyetemi docens
zsfulop@epsz.bme.hu463-2385
Dr. Hunyadi Zoltán CSc
egyetemi docens
zhunyadi@epsz.bme.hu463-2385
Dr. Igaz Györgyigazgyorgy@freemail.hu
Mesterházy Beáta
tudományos segédmunkatárs
bmesterhazy@epsz.bme.hu463-2623
Svéd Miklósmsved@graphisoft.com
Dr. Takács Lajos PhD
egyetemi docens
ltakacs@epsz.bme.hu463-2157
Varga Rózsa
c. egyetemi docens
463-2382
GYES-en lévő főállású oktatók
Dr. Hrabovszky-Horváth Sára PhD
egyetemi tanársegéd
sarahorvath@epsz.bme.hu463-2382







 
HUENDE

Elérhetőségünk
1111 Budapest,
Műegyetem rkp. 3.
K.épület II.emelet 40.
telefon: +36 1 463 1306
Támogatóink
Egyetemi linkekSzakmai linkekArchívum